Skip to main content

Właśnie wypuściliśmy nasz najnowszy e-book „Life Energy Management – Zarządzanie Energią Życiową”. Poniżej umieszczamy wstęp do książki:

„Oddajemy w Twoje ręce książkę, która powstała na podstawie naszych doświadczeń pracy z różnymi narzędziami zarządzania własną energią. Sami potrzebowaliśmy odkryć co nam się sprawdza, aby poradzić sobie w tym pędzącym i co raz bardziej zwariowanym świecie. Wiele lat temu część z nas wypracowała sobie choroby autoimmunologiczne lub doszła do własnej „ściany” – wypalenia zawodowego, z którym musieliśmy i chcieliśmy sobie poradzić. Cały czas się dokształcamy, szukamy nowych technik i eksperymentujemy na sobie. To co nam się sprawdza przekazujemy naszym klientom indywidualnym oraz słuchaczom na salach szkoleniowych i aulach akademickich.

Pandemia ogólnoświatowego wirusa, stała się impulsem do napisania tej książki, z pomocą której chcemy dotrzeć do jak największego grona potrzebujących i szukających technik oraz narzędzi do poradzenia sobie z problemami lub wyzwaniami, z którymi my sami się zderzyliśmy.

Mamy głębokie przekonanie, że aby sobie z czymś poradzić, to najpierw powinniśmy to zrozumieć. Dlatego w książce pokazujemy zarówno techniki, jak i mechanizmy działania naszego ciała i umysłu oraz badania naukowe, które ilustrują nasze wskazówki.

Z książki dowiesz się jak biologia i hormony wpływają na funkcjonowanie Twojego mózgu, zachowania w pracy oraz podejmowane przez Ciebie decyzje życiowe i biznesowe. Jak przyjmowane przez Ciebie informacje z otoczenia, Twoje myśli i nawyki oraz sposób komunikowania się wpływają na emocje i napięcia w Twoim ciele. Przeczytasz zarówno o mechanizmach obniżających Twoją energię życiową, jak i o tych pozytywnych, które Cię wzmacniają. W niektórych rozdziałach powołaliśmy się na wiele badań naukowych, co pozwoli Ci doczytać szczegóły, których nie mogliśmy zawrzeć w naszej książce. Dzięki temu, że sięgnęliśmy systemowo do różnych dziedzin, nauczysz się zauważać sytuacje, w których tracisz, utrzymujesz i pozyskujesz energię życiową. Mówiąc prościej, uświadomisz sobie co powoduje, że opadasz z sił, a co powoduje, że dostajesz skrzydeł!

Zapraszamy Cię, abyś wybrał dla siebie i skorzystał z zaproponowanych przez nas wskazówek i technik do zarządzania swoimi stanami i swoją energią życiową!”

Spis treści można pobrać tutaj a książkę kupić tutaj