Skip to main content

Kongres MBA IMG_2110

Dziś na XI międzynarodowym kongresie MBA w Krakowie, moderowałem sesje „Budowanie relacji. MBA i co dalej?”.

Sam dyplom w dzisiejszym świecie nie wystarcza! Opowiadaliśmy razem z Sylwią Hałas-Dej – Dyrektorem ds. Programów Edukacyjnych i Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego, Sebastianem Kotowem – Przewodniczącym Rady nadzorczej Quadrilion Art Capital Group S.A. i Markiem Rybcem – Prezesem TFI Skarbiec S.A. jak się rozwijać dalej, w turbulentnym otoczeniu, charakteryzującym się tym, że wiedza i dyplomy dezaktualizują w takim samym tempie jak tempo zmian zachodzących w dzisiejszym świecie.

Opowiadaliśmy o trzech składowych sukcesu: ciągłej edukacji i rozwoju, budowaniu relacji i networkingu oraz budowaniu własnego biznesu.

Pokazaliśmy jak i gdzie się kształcić – od programów Advanced Management Program (AMP), przez programy rozwojowe, po programy specjalistyczne.

Szczególny nacisk położyliśmy na tym jak Akademia Leona Koźmińskiego umożliwia swoim studentom i absolwentom budowanie wzajemnych relacji i dalsze inspiracje na ponad 200 bezpłatnych, inspirujących, tematycznych spotkaniach. Sebastian i Marek opowiadali o tym jak należy myśleć o budowaniu relacji aby móc korzystać z networkingu i w konsekwencji tworzyć wartość dla własnego biznesu.

Szerzej omówiliśmy przykład współpracy Quadrilion Art Capital Group , TFI Skarbiec i Akademii Leona KoźmińskiegoPokazaliśmy na przykładach jak można robić duże biznesy przy małych nakładach inwestycyjnych dzięki prawidłowemu korzystaniu z istniejących relacji biznesowych.