Skip to main content

Od 25 lat zajmuję się edukacją menedżerską. Ponad 200 000 osób brało udział w moich wykładach i sesjach strategicznych. Testując na sobie, poznałem prawie wszystkie testy związane z rozwojem menedżerskim, aby móc z nich korzystać lub polecać je podczas szkoleń, programów rozwojowych dla firm i wykładów na studiach MBA.

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy test oraz swój raport FRIS od razu wiedziałem, że jest on absolutnie wyjątkowym narzędziem. Łatwość z jaką jest odbierany przez uczestników szkoleń i sesji coachingowych przy jednoczesnej wyjątkowej precyzji narzędzia jest unikalna!

FRIS trafnie określa i opisuje nasz naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać nasze naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach biznesowych i w życiu osobistym.

FRIS ma szczególnie łatwą aplikowalność w biznesie.

Prowadzę zajęcia z negocjacji i budowania relacji w biznesie. Dzięki FRIS wzbogaciłem je i pokazuję jak można rozpoznawać styl myślenia naszego partnera w negocjacjach, a w rezultacie jak dostosowywać argumentację, tak aby była dla niego zrozumiała i aby móc podpisywać lepsze kontrakty. Uświadamiamy sobie też, dlaczego z jednymi osobami budujemy relacje szybko i „nadajemy na tych samych falach”, a z innymi jest nam trudniej współpracować. Zaczynamy również rozumieć w jaki sposób my sami podejmujemy decyzje!

Na podstawie modelu FRIS można niezwykle skutecznie budować i zarządzać zespołami. Jako uczestnicy warsztatów, szybko doświadczamy, że różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych przez nas projektach. Sprawdziłem w praktyce, że FRIS pozwala zrozumieć dlaczego czasami współpraca układa się łatwo, lub odwrotnie – dlaczego czasami organizacja pracy i komunikacja w zespołach zawodzi. W efekcie możemy skuteczniej i łatwiej realizować projekty biznesowe.

Polecam FRIS jako świetne narzędzie, idealne do wsparcia rozwoju biznesowego każdej organizacji. Rozumiejąc styl myślenia i działania partnera w biznesie, jesteśmy w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje i współpracować!

Nikolay Kirov

We FRIS: Wizjoner, w działaniu Entuzjasta

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Center of Excellence – Akademii Leona Koźmińskiego
Partner i Członek Zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o.
Członek Rady Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”

Zobacz więcej na ten temat:

http://www.kozminski.edu.pl – Usprawnianie-komunikacji-w-zespole-oraz-z-partnerami-w-biznesie-w-oparciu-o-style-myslenia-i-dzialania-neurowspolpraca

https://fris.pl/akademia-leona-kozminskiego

http://pasjadoedukacji.org/uslugi/